Dzisiaj jest: , imieniny:
Strona główna     |    O nas     |     Kontakt
tourshop.pl - wypoczynek w górach, na mazurach, nad morzem, hotele, ośrodki, pensjonaty, kwatery prywatne, agroturystyka
 

Motel TEXICANA

Motel TEXICANA
Nazwa › Motel TEXICANA
Adres › 66-100 SULECHÓW, Kalsk 1e
Telefon › (+48) 68 385 36 00
Fax › (+48) 68 385 36 00
Adres e-mail › info@texicana.pl
Adres www › www.texicana.pl
Ilość miejsc › 60
Organizuje › konferencje, wesela, imprezy okolicznościowe
  • Motel TEXICANA
  • Motel TEXICANA
  • Motel TEXICANA
  • Motel TEXICANA
  • Motel TEXICANA
  • Motel TEXICANA
  • Motel TEXICANA
Jezyk polski Nasz Motel jest tak zaprojektowany, aby wszyscy Klienci czuli się w nim komfortowo. Do dyspozycji naszych gości jest 30 pokoi 1-, 2- i 3-osobowych o wysokim standardzie wyposażenia. Łącznie oferujemy 60 miejsc. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor z programem satelitarnym, radio, łazienkę i telefon. Bezpieczeństwo zepewnią dodatkowo monitorowany, bezpłatny parking oraz garaże.
Restauracja w Motelu TEXICANA czynna jest codziennie przez całą dobę. Do dyspozycji gości oddajemy dwie klimatyzowane sale, każda z ponad 100 miejscami. Kuchnia serwuje dania polskie, a do jej specjałów zalicza się golonkę po bawarsku, flaczki i żurek. Połączenie dobrej kuchni oraz miłej obsługi gwarantują, iż czas spędzony u nas pozostanie długo w Państwa pamięci. Specjalizujemy się również w organizacji wszelkich imprez. Zaliczyć do nich można: dancingi, przyjęcia okolicznościowe i weselne oraz bankiety. Latem zapraszamy do ogrodu, który obsługiwany jest przez naszą restaurację.
Sala konferencyjno-bankietowa jest uzupełnieniem świadczonych dla Państwa usług, a zaprojektowana została dla 80 osób. Wyposażona w sprzęt audiowizualny, stanowi idealne miejsce na spotkania integracyjne, szkolenia lub inne, w zależności od Państwa zapotrzebowania.
Motel TEXICANA w Kalsku położony jest na terenie malowniczego województwa lubuskiego. Dzięki niezwykłym walorom przyrodniczym, historycznym i gospodarczym województwo lubuskie jest jednym z najatrakcyjniejszych obszarów zachodniej Polski. Lubuskie jednak to nie tylko kraina lasów. Ziemia Lubuska posiada wspaniały kapitał przyrodniczy, historyczny i kulturowy. Okoliczne jeziora znajdujące się w Niesulicach i Łagowie, zwanym perłą Ziemi Lubuskiej, sprawiają, iż czas tu spędzony należy do najprzyjemniejszych i wprost niezapomnianych. Od lat uroki łagowskich jezior doceniają turyści z Polski i z zagranicy. Ponadto, co roku Ziemia Lubuska gości znakomitości polskiego kina - w Łagowie Lubuskim, odbywa się Letni Festiwal Filmów Fabularnych.
Do okolicznych atrakcji na pewno należą także kościoły w Kalsku oraz w Klępsku - z przepięknym ołtarzem. Liczne inne zabytki architektoniczne - w Żaganiu, zamek w Łagowie czy klasztor w Paradyżu tworzą niepowtarzalny klimat tego regionu.
Dla gości ceniących sobie połączenie relaxu i aktywnych form wypoczynku niedaleko Hotel - Motel 'Texicana' znajduje się basen kryty, jacuzzi, sauna oraz siłownia.
Jezyk angielski Jezyk niemiecki